Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak otthon is egyszerűen...

Vannak otthon is egyszerűen elkészíthető frizurák?

Figyelt kérdés
mert elegem van már a copfból:) mindig úgy van.. kiengedve elég hülyén néz ki, mit ajánlotok?
2009. jún. 24. 12:19
 1/8 anonim válasza:
50%

Én is így vagyok ezzel, de én ki szoktam vasalni.Az mindenkinek jól áll:)

Vagy egy kis göndörítő hab+ kézzel való szárítás és kész is a göndör hajacska:)

2009. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát a hajvasalóm tönkrement sajnos...:S
2009. jún. 24. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:

A következőt javaslom: Mikor megmosod a hajad, a hajtövekre vigyél fel hajformázó habot. Szárítsd meg úgy, hogy a fejed közben lefelé tartod, ezzel dúsabb lesz majd. A hajad végét fond be, majd úgy szárítsd meg. Engedd ki az egészet és az ujjaddal fésüld át. Ha szükséges tupírozd a tetejét és rögzítsd lakkal.

Hirtelen ez jutott eszembe...minden kelléked meglehet hozzá. :)

2009. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez jól hangzik;) köszönöm:D
2009. jún. 24. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hajmosás után tegyél habot a hajadra.Fond be,de kicsikbe,mármint,én úgy szoktam,hogy megfelezem a hajam,a felét felcsatolom,majd a többit még 4-5részre szétszedem és befonom,majd a másik felét:) Ha kell hajszárítóval rásegítek a száradásra,ha nem kell akkor hagyom magától száradni:) És így még aludni is könnyű,nem úgy mintha csavarókkal lenne tele a hajad:D Ha megszáradt a hajam kibontom,az ujjaimmal összeborzolom,majd egy kis lakkal tartósabbá teszem,ha kell:D

Sok sikert!

14/L

2009. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát persze. Megfogod a nullás gépet, áttolod és kész. Egyszerű, és nem is bírod elrontani.

Én is így csinálom saját magamnak, minden hétvégén.

2009. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
wow
2009. jún. 24. 22:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hajmosás után hajhabot teszek az egész hajamra aztán befonom parkettába az egészet. Egészen a homlokom tetejétől ahonnan kezdődik a hajam elkezdem és kettőbe vagy háromba be szoktam fonni így az egész hajam szép göndör lesz, és tartós is ha jó erősen be van fonva.
2009. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!