Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az önbarnító...

Mi a véleményetek az önbarnítókról? Avonost használt már valaki?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon fehér vagyok, de nem szeretnék szolizni. Itthon szoktam napozni, de még semmi hatása. Az önbarnítóra gondoltam. Azt tudom, hogy előtte le kell radírozni a bőrt és hogy utána testápolózni kell, főleg térden és könyökön. Kell valamire még figyelni? És tudtok ajánlani valamilyen jó önbarnítót? Én az Avonosra gondoltam. Arról mi a véleményetek?

Előre is köszönöm :)



2012. máj. 3. 20:12
 1/3 TijuMK ***** válasza:

Szia én már próbáltam az Avonost, de nem jött be, nem a barnítással volt a probléma hanem nagyon mű sárga színt adott, nagyon természetellenes volt. Amit most használok és nagyon jó: [link]

Müllerben vettem azt hiszem 2200 forint. Drágább mint az avon de tartósabb és szép színt is ad. Hetente egyetlen egyszer használom és egész héten barna vagyok, utána kezd megkopni de bőrradírral gyorsan le lehet szedni. Még az illata is nagyon kellemes, nem az a tipikus büdös önbarnítós szag. Emellett az avonos nagyon erős, tehát ha véletlen foltosra kented magad akkor az úgy marad amíg le nem kopik hiába bőr radírozol, meg se mozdul.

Jó tanács: ha foltos leszel valahol vágj félbe egy citromot és azzal dörzsöld át, nem tudom hogy minden önbarnítónál bejön-e, de ezt a garniert halványítja. És minden használat után moss kezet sok szappannal, mert megfoghatja a bőrt az ujjaid között.

2012. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))
2012. máj. 7. 12:50
 3/3 Nagy Nikcsi válasza:
szia én avonost használtam és sárga lett a kezem nagyon használ rá a citromlé ???...
2012. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!