Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket ajánlotok,...

Milyen hajfestéket ajánlotok, hogy a hajszínemből tűzvörös legyen? ( képek lent )

Figyelt kérdés

Nem szeretném szőkíteni a hajamat, és azt sem szeretném, ha kikopna 2 hét alatt a hajfesték. Milyen festéket vegyek, ami befogja szépre szőkítés nélkül, és nem kopik ki?


3 képet mutatok a mostani hajamról, hogy biztos jól kivehető legyen a színe:

[link]


[link]


[link]



és az álomhaj:

[link]


vagy ez:

[link]



2012. máj. 3. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


próbáld ki ezzel ez szivatás nélkül leveszi a barnádat


de itt van ez is,aminek szebb élénkebb a színe,és kitűnő hajfesték:

[link]

ebbe is van intenzív világosító!

Amelyik jobban tetszik:)

2012. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jól gondold meg a tűzvörös színt! Akármilyen márkás termékkel fested be a hajad, a vörös kopik a legjobban. Amúgy meg szép a mostani hajszíned is. Szerintem mielőtt nagy fába vágnád a fejszéd próbálj ki valami hajszínező habot vagy hasonlót. Amúgy a perfecta hajfesték nagyon jó.
2012. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül arra jutottam, hogy amíg növesztem nem festem :) 2hetente-havonta festhetném, amilyen gyorsan nő
2012. máj. 3. 23:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért a további tanácsokat várom, mert ha megvan az álomhaj, átfestem, az tuti!
2012. máj. 3. 23:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!