Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizura? Ötletek?...

Milyen frizura? Ötletek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hosszú, göndör (nagyon hullámos, loknis)hajam van. Szeretném levágatni rövidebre, illetve valamilyen frizurát vágatni, amit könnyű kezelni, és nem fekszem el...nem kell fél órákat foglalkozni vele. Kerek arcom van, molett testalkatom. A fodrászok mindig csak azt tudják mondani, hogy olyanra vágják amilyenre én szeretném, de én nem tudom milyen állna jól, és utána nem lehet visszacsinálni. Ha valakinek van valami jó ötlete szívesen fogadnám, esetleg képet frizurákról... Már majdnem a derekamig ér, de csak össze van fogva, mert zavar, és meleg.


Nekem sok frizura tetszik, csak nem biztos, hogy nekem jól állna.


Előre is köszönöm a segítséget!


2012. máj. 1. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!



Pont ezt néztem, mielőtt írtál. Sajnos ebből sokat nem lehet megtudni, mert eszerint csak egy frizura (nagyon általánosítva) állna jól. Csak az a gondom, hogy ha rövidebb lenne a hajam, akkor már elfeküdném, és egy hullámos haj("önálló életet él")nem mindig úgy áll ahogy azt az ember szeretné. Hogy úgy mondjam nem úgy kunkorodik ahogy az ember szeretné, míg egy egyenes haj be van szárítva, akkor az úgy marad...

2012. máj. 1. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
hát akkor rövid frufru jól állna vagy mondjuk egy állig érő frufru nélkül, esetleg egy nagyon rövid tüsis vagy,,kócos fazon. Ezekbe gondolkozzfőleg
2012. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!