Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipróbáltam a Veet szőrtelenít...

Kipróbáltam a Veet szőrtelenítő krémet arcra, és más testrészekre is, valaki tud tanácsot adni, hogyan lehet alaposabban leszedni a szőrt?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy pl arcomon ha 10 percig rajta hagyom az érzékeny bőrűeknek szánt szőrtelenítő krémet, akkor sem elég alapos. A szőr felső részét szépen eltünteti, de pici borostát hagy az arcba. Hozzáteszem más pl has,mellkas résznél is ezt figyeltem meg, ott pedig nem annyira vastag a szőröm mint az arcomon. Fiúk közül aki esetleg használt már ilyet arcra, mellkasra, vagy bárhová, mennyi ideig szokott várni? A 10 percet túl szoktátok lépni? Nekem nem lett érzékeny a bőröm rá, felkentem és nem égett, nem viszket semmi baja nincs, csupán nem elég alapos ezért az árért.

2012. máj. 1. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is lesz elég alapos,ugyanolyan,mint a borotva.A bőrgyulladás nem elsőre alakul ki.
2012. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ezt nem igen csinálnám. Ugyanúgy "hat" mint a borotva, azaz egy idő után szépen meg fog látszani a szőr még jobban.

Inkább gyantázd le.

2012. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Gyantázni maximum más testrészem tudom, az arcra nem ismerek olyan gyantát ami leszedné kíméletesen a vastag szőrt. Arcomat borotváltam eddig is, de már nagyon meg erősödött tőle a szőr. Az hogy lehet hogy később fog meglátszani a bőr pirosodás? Értem én hogy nem szabad arcra kenni, csak furcsa hogy más testrészre meg kenhető. Ugyanúgy bőr mind a kettő. A borotvától meg sokszor vérzik az egész arcom, van hogy tízszer is át kell húznom a borotvát egy ponton mire sima lesz az arcom. Tehát ez meg még úgysem kíméletesebb. Hozzáteszem nem sebre, és archibára kentem a krémet, azok rendszeresen már másnapra begyógyulnak. Meleg vagy hideg gyantát ajánlotok ás testrészekre? Nem tudom melyik hatékonyabb, és melyik kíméletesebb.
2012. máj. 2. 00:42
 4/5 anonim válasza:
Vegyél egy normális borotvát mert szerintem már elhasználódott nem lehet?
2013. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3 pengéjű drágább borotva( valamilyen Gillette) jó arcra vagy végleges villanófényes szőrtelenítés, de itt ne feledjük, hogy változhat a divat és mégiscsak férfiról beszélünk. Más testrészen sem hatásos a krém, majdnem ugyanúgy nő, mint borotvával.
2014. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!