Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan barnulhatok le?

Hogyan barnulhatok le?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér a bőröm és szeretnék barnulni. Az a gond hogy ha kimegyek a napra leégek. Van valami megoldás a barnulásra a szolin kívül?
2012. ápr. 30. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
önbarnító krém
2012. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj ki a napra, figyelj oda mennyit vagy kint, kend be magad. am nem értem h a szolit miért ellenzitek a napnak is vannak káros sugárzásai. ha elmennél szoliba h legalább egy kicsi színed legyen utána már biztos nem égsz le kint a napon
2012. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogyan napoztál korábban, de régebben én is könnyen leégtem.

Azóta minden évben fokozatosan napozok. Tavasszal, amikor már kellemes volt az idő, melltartóban és bugyiban kiültem az erkélyre kb. 20 percre. Ezt csináltam sokszor, de nem egymás utáni napokon. És több mint egy hónap után most jutottam el odáig, hogy szombaton kint voltam a kertben kb. 4 órát és nem égtem le, csak barnultam.


Tehát nagyon fontos, hogy fokozatosan és megfelelő faktor számú naptejjel napozz. Fehér bőrűeknek legalább 25-ös faktorú kell, de inkább magasabb. Első néhány alkalommal csak 10-15 percre ülj ki és fokozatosan növeld az időtartamot. Így talán nem égsz le.


Az barnítókrém is megoldás lehet, de ha emellett döntesz mindenképpen minőségit vegyél, mert közepes minőségűeknél előfordul, hogy foltos vagy sárgás leszel.

2012. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

szolival semmi bajom nincsen és igen a napnak is vannak és most egyre jobban káros hatásai:S de a szolit nemtudom valamiért nembírom :S megpróbálom fokozatosan csinálni :)

2012. máj. 1. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!