Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekvő szoliba ha befekszek...

A fekvő szoliba ha befekszek nyitva marad valamennyire?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk valamiért nem esik jól a szolizás vagy rosszul lennék akkor megtudják állítani?És nyitva marad-e valamennyire a fekvőben a teteje??Az álló az milyen??Nekem személy szerint bezárós fóbiám van.
2012. ápr. 28. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

bezárós fóbiám szépen mondva klausztrofóbia.. -.-"


millió fajta szolárium létezik, de szerintem a legtöbb (legalábbis amikben én feküdtem) 1-2 ujjnyira nyitva marad, nem csukódik teljesen össze. Simán meg lehet benne fordulni, nem szorít össze vagy ilyesmi.

Meg lehet állítani, mielőtt befekszel megismertetik veled a gépet, pláne ha szólsz, hogy új vagy (és szoliszűz)

Vehetsz krémet is, az nagyon fontos, hogy ne égj le és kezdetben csak pár percre mehetsz, persze ez bőrtípustól függ.

Az állószoli is szuper, ott csak beállsz, felemeled a karod, hogy oldalt is érjen a fény, és ennyi, ott talán többnek érzed a helyet, de ugyanúgy becsukod az ajtót, mint ahogy a fekvőnél lecsukódik a tető.

Hallgathatsz közben zenét, a modernebbek már ilyen szinten jól felszereltek.

És nem kell parázni, ez nem az a hely, ahol fulladni fogsz vagy akármi, nőj fel, senki nem bánt, nem maradsz ott örökre, ez is csak egy divatbetegség, amit le lehet küzdeni...

2012. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Sokan érzik magukat rosszul kicsi zárt helyen, és nem divatból... Nem értem miért kell leszólni a másik embert ilyenekért. Nem muszáj válaszolnod.


Amúgy igen, mindenhol egy résnyire nyitva marad, de amúgy is te csukod le (vagyis én még csak olyanban voltam) azaz bármikor ki is nyithatod könnyen. (Bár a szoli nem fog leállni.)


Az álló meg olyan mint egy zuhanykabin kb, csak henger alakú. Több helyed van benn, de nincs ugye külön arcbarnítós rész. Azt is te csukod be és bármikor kinyithatod.

2012. ápr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
végső állomás (is közrejátszik)?:D én pl emiatt nem mentem fekvőbe, hanem csak állóba, de ott is fostam rendesen :DD amúgy igen, valamennyire nyitva marad.
2012. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!