Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros a hajam, de frizura...

Zsíros a hajam, de frizura kellene, SOS?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan problémám van, hogy holnap lesz egy fényképezés a sulinkban, ma tudtam meg, és már nem tudok elmenni fodrászhoz (magamnak nem mosom, túl dús, kezelhetetlen)és már 5 napos, szóval már sehogy sem áll és kissé zsíros. Mit csinálhatnék vele, milyen frizurát, esetleg tippet tudtok adni, amivel rendbe hozhatnám!?
2012. ápr. 24. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Ehhez a megoldáshoz mit szólsz?

[link]

2012. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"magamnak nem mosom, túl dús, kezelhetetlen"


Ezt elég elképzelhetetlennek tartom. Kép esetleg?


Egyébként amikor nekem zsírosabb a hajam (na nem 5 napos, hanem mondjuk 2-3), hintőport szórok a hajkefémre, és azzal átfésülöm, addig amíg elfogadhatóan nem néz ki.

2012. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is a hintőport ajánlom mindenképpen. Ma este rászórsz sokat, elborzolod, aztán holnap reggel már kevesebbet, nehogy meglátszódjon és azt is elborzolod. Ez sokan dob a helyzeten, innentől kezdve bármilyen frizurát csinálhatsz, a zsírosság ennél jobban nem fog elmúlni. Esetleg olyat ajánlok, hogy elöl kiveszel egy tincset (fölül), felpúpozod, lerögzíted 2 csattal, csinálsz egy kontyot, vagy akármit és a 2 csatot kiveszed a végén. Így nem lesz az a hatás, hogy a csatt tartja, hanem valamivel természetesebbnek hat és nem lesz olyan "lenyalt" a hajad.:D
2012. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Off: ha este beizélem hintőporral akkor reggel lehet hajsütővassal göndöríteni?
2012. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én zsíros hajat sosem formázok, csak frissen mosottat, vagy 1 naposat. Nem próbálnám ki, nem tudom nem-e ég bele a hintőpor, vagy valami.
2012. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hogy érted azt, hogy kezelhetetlen?
2012. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi a fa....baszod te fodrásszal mosatod a hajad? o.O Fene a gazdag seggedet....

A hintőpor meg a szárazsamponok tényleg jók (a kettő ugyanaz csak a szárazsampon könyebben eloszlik)


AM miért lenne olyan tragikus ha megmosnád magadnak...?

2012. ápr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok és kérdezte valaki, hogy hintőpor után lehet-e göndöríteni. Hát én hajvasalót használok csak, de semmi gáz nincs vele, akkor sem ha hintőporozás után vasalom/göndörítem. Max annyi a hátránya, hogyha sokat raksz rá, akkor nem lesz olyan fényes a hajad. Bár ez sztem kibírható, meg még mindig jobb mint a zsíros haj:D


És kedves kérdező, mi lett végülis a hajaddal?:D

2012. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fekete a hajam szóval a hintőpor meglátszódna elég rendesen szerintem! Egyébként azért mosatom fodrásszal mindig, mert a legjobb barátnőm fodrász és így elég baráti az ár, nem vagyok milliomos, csak szerencsés :)! És a kezelhetetlen, dús alatt azt értem, hogy rengeteg sok hajam van és még póthajam is hosszabbítás végett, de a sajátom olyan dús, hogy csak fodrász tudja szépen összeszárítani, ha magamnak mosom a sajátom akkora mint egy oroszlánsörény.
2012. jún. 28. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!