Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhab használatáról, hogy is...

Hajhab használatáról, hogy is működik?

Figyelt kérdés

Két napja megvettem életem első hajhabját hátközépig érő hajam van sajnos lapos a frizurám...könnyen lelapul ezért Zöld taftot vettem 2x-es push up hatás hajdúsító...

Vizesen kentem a hajamra de óvatosan bántam vele egy nagyon keveset majd befésültem formára és hagytam megszáradni, általában nem használok hajszárítót mert az apró szálak nagyon szállnak tőle...

kevésnek találtam szárazon raktam rá még egy kicsit de ez olyan ragacsos gubancos hatást keltet (nem látványra,érzésre)

Mennyi kell a hajhabból? mikor? és hogyan? Csak a haj tő környékére? a hajvégekre is kell ha igen oda minek? Teljes hajzat? vagy csak a felsőbb rétegek? csak emgemelni szeretném a frizurám, hogy ne legyen olyan lapos



2012. ápr. 21. 00:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges habot használnod, legalábbis nekem egyáltalán nem használ. Csináld azt hogy a töveknél jól feltupírozod, fújsz rá egy kis lakkot és utána szépen lesimítod a kezeddel vagy egy fésűvel. Kicsit bonyolult megcsinálni de könnyen belelehet tanulni és nagyon szép, dús hatást kelt.
2012. ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!