Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Seven Omnipotens (vagy hogy...

A Seven Omnipotens (vagy hogy írják) tényleg karcsúsít? És ha igen, a narancsbőrt is eltünteti?

Figyelt kérdés
Honnan tudnék ilyet olcsón(jót) beszerezni?
2009. jún. 20. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Igen sztem használ,vagyis nekem használt. Anyukám 1 éve rendelte emg kb. a tv-ből. 80kg voltam és 14 éves,hát nem mondanám,hogy így kéne kinéznie egy 14 éves lánynak:( aztán kiprobáltam minden nap használtam fél éven keresztül. Persze rengeteg folyadékot is ittam melette. Mára már csak heti 1x kell ahsznánom..de most pl cska azért mert itt a nyár :) ja igen és 50kg vok.

Ui: a narancsbőrt nem tudom,hogy el-e tünteti mert nekem nem igazán volt,de ha olyan tornákat végzel amik arra jók és itt is a folyadék,hogy az ott lerakódott salakanyagot "kiüzük".

2009. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz, és én arra gondoltam, hogy a 80kg-ból ha 50 lettél, a bőröd feszes?
2009. jún. 21. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze nem másnapra adtam le ezt a sok felesleget:) hanem eltartott 2-3 hónapig,így nekem legalábbis nem lóg.Elvileg az ember őre még gyermekkorban visszahúzodik.
2009. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!