Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, jól néz ki ha egy...

Lányok, jól néz ki ha egy fiúnak oldalt el van választva a haja?

Figyelt kérdés
Van, akinek bejön egy srácnál az oldalra fésült haj? Vagy ha csak féloldalasan fésült? Választék a hajban, mi a véleményetek?
2009. jún. 20. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

emo-hajra gondolsz? vagy legalább linkelj képet, sokféle lehet... :/

amugy sztem ne azért csináltass ilyet hogy másoknak tetszen, hanem azért mert Neked tetszik! :)

16L.

2009. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

aha. ha jól áll neki az arcformájához meg minden stimmel, akkor bejön nagyon.

a barátomat is rábeszéltem hogy újra oldalt válassza el a haját. mondjuk neki hosszú haja van, a derekáig ér. kicsit régebben szokta elválasztani oldalt, aztán középen kezdte. már amikor megismertem akkor is középen választotta el, csak kicsit régebbi képeken láttam hogy oldalt elválasztva hordta és úgy olyan hihetetlen cuki volt (bár mindenhogy hihetetlen cuki XD), szóval azzal rágtam a fülét hogy hordja megint úgy a haját, aztán beadta a derekát és most megint oldalt van a választéka.

2009. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

19/L

előző vtam.

2009. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki, kivétel ha zselézett rövid haja van.
2009. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bejön..akiket megnézek ugymond magamnak srácok köbö 95% oldalrafésült hajú :D

a másik 5 % a zselézett hajúaké :D

13/l

2009. jún. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!