Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány percre menjek max csokics...

Hány percre menjek max csokicsöves szoliba?

Figyelt kérdés

ma 10 percre voltam(ez kb a 10-12. alkalom volt)

mennyi a max amennyire lehet csokicsövesbe menni?ti hány percre jártok,hány percnél nem szabad már tovább emelni?

ha visszavenném pl 8 percre,akk az már nem lenne hatásos?:)))



2012. ápr. 19. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy eu-szabványos vagy erős csoki csöves gépbe mész mert eu-ba elég a max 15 perc,erősbe viszont én 9 nél többet nem szoktam menni mert megégnék,főleg mivel többet megyek eu-ba mint erősbe,és hozzá van szokva a bőröm a gyengébb sugárzáshoz.Én nem az időt venném vissza hanem felváltva szolizni hol erősebb hol gyengébbe,egy idő után akár mennyit mennél úgysem barnulsz tovább csak amennyi melanint tud a bőröd termelni(pl: ha hófehér vagy ne akarj néger csoki lenni)és krémet használj mindig attól jobban barnul a bőr,és még sok időre sem kell menned:)
2012. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez szerintem attól is függ, hogy milyen erősségű gépbe mész, és milyen típusú a bőröd.Nem azt kell nézni, hogy mikor tudsz a legmagasabb percre menni, hanem hogy melyik az a percszám amitől szép egészséges barna színed lesz leégés nélkül!!Ha ezt kevesebb perctől is eléred, nyugodtan csökkentsd a percet.

2012. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!