Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos csoda blazsam! Melyik...

Kallos csoda blazsam! Melyik jobb? Kallos Serical Placenta (zöld dobozos) vagy Kallos Serical Latte Tejproteines (kék, fehér)

Figyelt kérdés
szeretném meg venni,de nem tudok választani,a használati utasitás szerint nekem a zöld való,de kb tripla annyian szavaznak a kékre !?:S

2012. ápr. 19. 16:06
 1/3 A kérdező kommentje:
*balzsam
2012. ápr. 19. 16:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is tejproteines van, valóban nagyon jó. De! mindenkinek más típusú a haja, azt vedd meg szerintem, ami neked a leginkább megfelelő.
2012. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó, hatásra nem vettem észre különbséget, általában felváltva használom őket, mert hamar megunom az illatát mindennek:) Tehát szerintem mindegy, hogy melyiket veszed meg, amelyiknek jobban bejön az illata:) Legjobb hajpakolások:)
2012. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!