Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne így felállítani...

Hogy lehetne így felállítani a hajam? :D

Figyelt kérdés

Nagyon extrém hajat szeretnék, már kb 1 éve waxot használok (pontosabban : Taft power'N Touch)ami nagyon jó :D de most ilyen hajat szeretnék,mivel lehetne ezt megoldani? :D esetleg a "Got2b spiking glue(tüskés ragasztó)-val? :DD


[link]



2012. ápr. 16. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
hajzselé
2012. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jò addig okè,de milyen? :D
2012. ápr. 17. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:
A spiking glue nekem nem jött be...
2012. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sz.k.réka16 válasza:
wax,de még olyan lakk is van,ami megtartja!!
2012. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Èniis megvettem a got2b-t ès nagyon nem jó -.-" olyan ha ràkenem a fejemree mint egy 300forintos zselèxD de màr megoldottam hajlakkal ;) azèrt köszii :D
2012. ápr. 30. 12:16
 6/7 anonim válasza:
Hajlakkal megtudod csinálni, nekem is körülbelül olyan hosszú a hajam, mint amekkora a képen van, és egész nap kitart. Én Syoss hajlakkot használok, abból a zöldet.
2012. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vègree egy teljes vàlasz :DD köszi szèpen :))
2012. máj. 6. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!