Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánljatok jó bőrösszehúzó...

Ajánljatok jó bőrösszehúzó maszkokat! Mi válik be, nagyon tág pórusú bőrre?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya tág pórusú a bőröm, a kozmetikushoz nincs pénzem 3 hetente, mert ilyen rendszerességgel tömődik el... Szeretném itthon ápolni a bőröm.

Milyen arc maszkok vannak, amik jó feszesek mikor megszáradnak és alaposan összehúzzák a pórusokat?

2000 ft-ig.


2012. ápr. 15. 12:43
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én az AVON-os Planet Spa termékeket ajánlom. Csodákra képes, negyed óra alatt is akár. A te arcodra szerintem a japán szaké arcmaszk lenne a jó.Ha nagyon tág a pórusod sokáig hagyd rajta,a kár egy órát is, lehet közben elkezd levállni(mivel ez egy lehúzhatós maszk),de nagyon szépen feszesít. Ha pedig, erősen rántod le, és nem szép óvatosan húzod le, akkor a mitesszereket is eltünteti.Az ára olyan 2000Ft körül van szerintem, de mindig akciózzák a katalógusban, így érdemes figyelni milyen ajánlatok vannak.Ha akcióban van én 2-őt szoktam venni. Nekem 2db kitart egy évre, viszont én csak két hetente használom csak.

2012. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!