Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mitől nőtt meg a haja?...

Kinek mitől nőtt meg a haja? (olyanok válaszát kérném akik használták is a lent felsoroltakat)

Figyelt kérdés

Ricinus olaj, panthenol, bánfi hajszesz.

Én a ricit használtam, de semmi most kezdtem a pantit.

Légyszives írjátok meg a tapasztalaitokat, meg hogy hogyan használtátok.



2012. ápr. 14. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát, én nem értek hozzá, de nekem akkor is nő, ha csak simán megmosom. A haj általában ilyen, hogy tökre magától nő, mindenféle izék nélkül.
2012. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
hajvitaminok
2012. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én bánfi hajszeszt használtam és nagyon szépen nőtt a hajam,hajhullást is megszüntette. :)

Nagyon elégedett voltam vele,bár olvastam rá sok negatív kritikát.Hajfüggő,hogy kinek mi válik be.

2012. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a ricinusolajtól nőtt meg.
2012. ápr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
63%
nekem a panthenol-tól kb. heti 1cm-t nőtt :)
2012. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ricinustól nagyon sokat nőtt. Kitartóan kenegettem, olyan is volt, hogy naponta. De általában 1 héten 2-3 alkalommal. Már nem nagyon használom, mert az olajtól nagyon elnehezült a hajam és nagyon gyorsan zsírosodott, szóval ennyi elég volt belőle és soha többet... :D
2012. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ricinustól nőtt nagyon gyorsan
2012. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A ricinus jó, sok jót hallottam. A bánfi is használt, de az inkább akkor a legjobb, ha nagyon tönkrement a hajad és nagyon hullik. Akkor nő tőle a legjobban. Amúgy nem a ricinust kell szidni. Alapvetően heti 2x ajánlott vele hajat mosni, azért zsírosodott tőle a haj. Nem azért , mert rossz. Naponta tilos is alapból hajat mosni. Vagyis nem tilos, de én nem ajánlanám. Az sem egészséges a hajnak. Meg az a lényeg, hogy ha lehet minél kevesebb féle dolgot kenj rá.. Az sem segít rajta, ha mindent rákensz, hogy jobb legyen. Inkább ront. Elég ricinus, vagy bánfi ( ricinus jobban ajánlanám, például olíva- vagy étolajjal esetleg egy tojás sárgáját bele. Mellé valami sampon meg balzsam és ennyi elég is körülbelül. Esetleg, ha vasalod a hajad, akkor hővédősprét. Meg szigorúan meleg ollós hajvágást. Olvass utána, hasznos dolog.
2012. ápr. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!