Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete haj. Vélemény?

Fekete haj. Vélemény?

Figyelt kérdés
Egyszer már volt színezve a hajam Palette kékesfekete színezővel,de azt nem bírta el,iszonyatosan hullott tőle a hajam,de azért,mert akkoriban eléggé meg volt roncsolódva. Most szeretném befestetni,vettem is egy hajfestéket. Garnier Nutrisse Creme,(áfonyafekete) ami ilyen extra ápolást ad. Viszont nagyon féltem a hajam,mert elég hosszú és nem szeretném ha megint kihullana. Megkérjem a fodrászt,hogy ne kenje be a töveket,és akkor nem olyan káros igaz?:-)) Nagyon szeretnék fekete lenni,eddig mindig sötétbarnára festettem a hajam,de 2-3 hét után nagyon kivilágosodott,és nem szeretném ilyen sűrűn festeni. Mit tanácsoltok? Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 10. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
pont hogy a tövekre kell vinni a festéket először és utána a végekre csak 5 percet:) a hajtöved nem fog letörni csak a hajvéged:) én garnierből most a color sensationt használtam nagyon bevált szép egézséges színe lett a hajamnak plusz puha lett:))
2012. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. :-) Azért gondoltam hogy a tövére nem kenetek,mert a fodrászom sok kliensének úgy csinálja a haját,hogy nem ken a hajtövekre,hogy a hajhagyma ne károsodjon.
2012. ápr. 10. 18:12
 3/3 anonim válasza:

2-3 honapja vagyok fekete, Syos-t ajanlom, lehet h draga de sokaig is tart es tenyleg kevesbe hullik tole a hajad...

elotte en is Garnieres voltam, de hamar is kikopott meg hullott rendesen.. a Palette meg egy adag... SZAR!

2012. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!