Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szokjam meg a dauerolt...

Hogy szokjam meg a dauerolt hajam?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete voltam fodrásznál, gyönyörű volt a hajam az első 2 napban..

Kb. vállig ér, sose volt még hullámos és nehéz megszokni, folyton igazgatom. Azt tudni kell, hogy itthon jobban szeretem felkötve hordani. Amikor megyek valahová, akkor is inkább hajpánt van rajtam, nem szeretem, ha a fülemet eltakarja a frizura. Lehet ez miatt van, hogy könnyen kimegy belőle a hullám, főleg az első pár tincsem és fent is könnyen lelapul :((

De mit tegyek így? :(


2012. ápr. 10. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha reggelente bevizezed, esetleg teszel rá egy kis hajhabot és visszanyomkodod a hajad, akkor visszaáll a göndörsége valamennyire.

Nekem is kb 2., 3. napra már lelapul, de ezzel a módszerrel vissza lehet adni a göndörségét.

Remélem segitettem valamennyire :)

2012. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, holnap már próbálom is ki :)
2012. ápr. 10. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!