Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zavar hogy szőrös...

Nagyon zavar hogy szőrös kicsit a hasam (férfi vagyok), hogyan lehetne ezt megoldani anélkül hogy utána szívjak a visszanövő erős szőrzettel?

Figyelt kérdés
szőrtelenítő krém esetleg? mi a jó márka abból? és nincs semmilyen mellékhatása?
2012. ápr. 9. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de miért zavar? Ez természetes.
2012. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak egy csík van a köldököd alatt, vagy az egész hasad szőrös?
2012. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy miért zavar, de a testépítők szoktak szőrteleníteni. A borotválás erősíti a szőrnövekedést, a krém nem, de lehetsz allergiás rá, mint mindenre. Próba, szerencse! (Nőismerősöket kérdezz, mit használnak a bikinivonalra!)
2012. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
A gyantázás a megoldás.
2012. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Én férfi vagyok és sokat sportolok , edzek.A karomon és a lábamon kívül mindenütt szőrtelenítek.Testre epilátort használok arcra borotvát.Egy olyan barátnőm nem volt akinek ne tetszett volna a szőrtelenség.Egy kidolgozott , kockás testen hogyan mutatna a szőr?Én így érzem jól magam , soha semmi hátrányom nem volt belőle a nőknél.
2012. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Fújj, ne már, mindenki cica-fiú lesz basszus?
2012. ápr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Lezeres szortelenites!
2012. ápr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Tényleg, az epilátor is szuper! Csak a gyanta gyorsabb, kevesebb ideig tart a fájdalom.

Hideg gyantát ne vegyél, ha emellett a módszer mellett döntesz, az nem sokat ér.

Szerintem is jobban mutat egy férfitest, ha szőrtelen, a láb, kar oké szőrösen. Persze csak ha nem olyan, mint egy majomé. Láttam már olyat, fekete volt a pasas lába, karja, nem is látszott szinte a bőre. Na, az ronda volt.

2012. ápr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!