Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsírosodás ellen mit tehetnék?

Zsírosodás ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, 2. nap már nagyon csúnya. A sok hajmosástól már teljesen fel van törve, és még ráadásul növeszteni is szeretném. Mit tehetnék a zsíros, töredezett haj ellen? (Mellesleg..zsírosodás elleni samponokat használok..de nem sokat segít)

2012. ápr. 6. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló gonddal küszködtem. Decemberben kaptam egy Lush szilárd sampont. Azóta négy-öt, sőt hat napig is szép a hajam. Ráadásul friss illatú is.
2012. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen gondom volt, bár azért, mert bolond módon hozzászoktattam a napi mosással a hajamat. Évekig mostam naponta a hajam. Ha éjszakára mentem valahová, akkor mégegyszer megmostam este. Egyszerűen muszáj volt, mert csúnyán nézett ki.

Aztán hónapokkal ezelőtt elhatároztam, hogyy leszoktatom a hajamat erről. 2 hónapig tartott míg 2 naponta tudtam mosni. Többnyire lófarokban hordtam, sőt most is, mivel úgy több időt kibír és nem is látszik úgy a zsírosodás, mint kiengedve. Most már 4-5 napit is kibír. De még mindig nem tökéletes.

Töredezés..hát azt mondják az segít csak ha vágatsz a végéből. Én ezt nem akartam, mert növesztem. Nem vasalom a hajamat sokszor, csak egyszer mindig hajmosás után. Olyan sampont és balzsamot használok, ami törött hajvégekre ajánlanak. Elvileg valamiféle szerkezet helyreállító hatásuk van..és hajvégápolót is használok. Úgy veszem észre, hogy azóta valamelyest javult a hajam végének állapota. :)

2012. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!