Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Két hétig szőrtelenség kell....

Két hétig szőrtelenség kell. Mivel?

Figyelt kérdés

Két hétre el fogok utazni barátokkal/sulival. Eléggé szőrös a lábam, borotvát szoktam használni, nyáron epilátort, de a borotva ugye nem jó mert párnaponta már meglátszik, főleg nyáron amikor rövidebb a póló-naci, és eléggé cinkes lenne a tanár meg barátnők előtt leülni este és "na jó akkor most borotválkozok" :D. Cukorgyanta receptekkel kacérkodtam mostanában, meg krémmel, de a krémet anyum nem engedi mert tele van vegyszerekkel (amiben igaza is van).

Lábra még menne epilátor, de hónaljra nem igazán merem.

Ötlet-tapasztalat? Ti mit használtok ilyenkor?



2012. ápr. 5. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy epilátor meg gyanta. De viszont ha két hétre elutazol akkor vigyél magaddal borotvát és zuhanyzásnál pár perc alatt leborotválod. Senkinek nem is fog feltünni.
2012. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gyanta semmiképp, max. a fent említett cukorgyantát próbálnám ki :)


Ha zuhanynál, meleg víz alatt simán lehúzom mindenféle gél vagy hab nélkül nem lesz baja a bőrömnek?

2012. ápr. 5. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előfordult, hogy elfogyott a gél és simán tusfürdőt tettem a lábamra és úgy borotváltam le. Semmi baja nem lett a bőrömnek.
2012. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már 3x 1 hétre barátokkal nyaralni,nem volt kérdés,hogy szőrtelenül megyek,de borotvát viszek. Mindenkinek alap volt. Tusolásnál bekened tusfürdővel,gyorsan lehúzod és tádám. + 5 perc az egész test:)
2012. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A cukorgyantat eleg nehez megfozni...

Ha nem sikerulne akkor a gyanta meg mindig sztem jo otlet.


Vagy epillator ha birja a labad.


Es mindenkepp vigyel borotvat meg habot is.

Masoknak is kell borotvalkozniuk.

Az a par perc nem szamit plusz azt se ertem h a habon kremen mit izgulsz viszel azt is es kesz.

A tuhanyzoban ki latja? Nagyon keves helyen nincs zuhanyfuggony.

Pluszba ezeket mindenki csinalja...

2012. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, de mondjuk a borotva az még nem feltűnő, simán elfér a kis neszeszerben a tusfürdő mellett vagy akár a törülközőbe tekerve, de egy flakon gélt (mi azt szoktunk) már nem olyan könnyű "csempészni" és én cikinek érzem :) (főleg, hogy lesz ott olyan akit nem nagyon bírok, és simán terjesztene mindenféle ronda szemétségeket, amiket már egyszer megtett egy másik lánnyal mikor azt hitte hogy már alszom, de hallottam... :/
2012. ápr. 5. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:
De nem kell csempeszni.... Mas is borotvalkozik, ha nem tenne inkabb az lenne a ciki.
2012. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én epilátort ajánlok, de ha elkezdenek újra megjelenni a szőrszállak borotváld le a zuhany alatt:) ne vegyél hozzá gélt, csak pazarlod a pénzt. A felhabosított tusfürdőtől/szappantól is ugyan azt az eredményt kapod:)
2012. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Előtte való héten menj el egy szakemberhez gyantázásra (intimkozmetikus, kozmetikus). Neki nagy gyakorlata van benne, a szőr pedig 2 hétig nem fog visszanőni, nem kell vele foglalkozni. Hónaljat nyugodtan bízd rá. Lábat lehet epilátorozni, az se nő vissza gyorsan.

Többi csaj, barátnő mit használ? Ha többen is borotválkoztok, vagy mindenki, akkor nem ciki.

2014. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!