Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek a ruhán megjelenő...

Mit tehetek a ruhán megjelenő "pisztolytáska" ellen?

Figyelt kérdés

Van egy kardigánom amin hamar meglátszik az izzadtság, ez csak ilyen vékony kardigán igazából csak egy trikó kéne alá

de pl. olyan pólót veszek fel ami ugye takarja a hónom alját akkor az felfogja az izzadást és nem fog látszani?


2012. ápr. 5. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2012. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
xD én úgy tudtam a pisztolytáska mást jelent...
2012. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a kérdés, hogyha pólót veszek az olyan ruhám alá melyen meglátszik a hónom aljánál az izzadságfolt akkor az felszívja -e és ezáltal nem fog átnedvesedni a felsőm?

Vagy hogy tehetnék ez ellen másképp?

Azért írtam idézőjelek közé, hogy pisztolytáska mert csak átvitt értelemben értettem. Szokták rá ezt mondani. De a magyarázatból szerintem kiderült a lényeg.

2012. ápr. 5. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Solutio antisudorica :)

Gyógyszertárban 400

2012. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
forint, oldat, amivel be kell kenni a kívánt részeket, és megszünteti az izzadást :) Nekem bevált :)
2012. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Kipróbálom majd, de ma estig már nem tudom beszerezni. Esetleg valami házi praktika?
2012. ápr. 7. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!