Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kozmetikai termékeket...

Milyen kozmetikai termékeket használnak a sztárok? Márkákra gondolok!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagy divatházak (pl. Chanel) sminktermékeit, de lehet, hogy még ezektől is drágábbat.
2012. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem sminkre értem, hanem bőrápolásra. Arckrémek meg ilyenek.
2012. ápr. 4. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nem vagyok biztos, de azt hallottam valahol, hogy ők sokszor ingyen is kapnak ezektől a nagy divatcégektől cuccokat, hogy azokat használják, és aztán reklámozhassanak velük, hogy "Még XY is ezt használja!".

Amúgy szerintem egyéntől függő. Nyilván, ha meg tudják fizetni az emberek alapból minőségi termékeket vesznek, de hallottam már olyanról is, hogy valaki azután, hogy sztár lett belőle, tovább használt természetes, akár házilag elkészíthető szereket is.

2012. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
High-end márkákat szerintem pl.:Estée Lauder, Bioderma, Lancôme
2012. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Chanel, Dior, Shiseido, Lancaster, Sisley, La Praire...
2012. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lancome, Shiseido, Artistry, Estée Lauder
2012. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!