Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok hogy tetszik nektek ez...

Csajok hogy tetszik nektek ez a haj?

Figyelt kérdés
fc02.deviantart.net/fs70/f/2010/245/b/2/james_maslow_icon_by_wybiefangirl-d2xvtxi.jpg
2012. ápr. 3. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmmm, finom kis köcsög! Leszel a csajom?
2012. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez tök jó, bár én fiú vagyok. Én most növesztem, hátha tudok hasonlót csináltatni.
2012. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

háth ez elég szar (szebb szóval meleg mivel a másik kifejezést nem engedi h elküldjem xD) bár te tudod.......

de ha illik a stílusodhoz és a külsődhöz akk csináld meg de am nem ajánlom ez a haj ilyen tipikus tini vagyok és hasonlítani akarok a tvben látott nyomorékokhoz akiknek sok csajuk van de ilyen fejjel..... nha mind1 te a véleményemet kérdezted szal inkább ne

15L

2012. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem azért de én arcom hasonlít rá szerintem.....de az alakon is(magas,izmosabb,helyes) nem egoból de mások is ezt mondták........de visszatérve a hajra köszi a válaszokat.

jöhet még :)

2012. ápr. 3. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

személy szerint utálom, ha egy fiúnak hosszú a haja. az ilyen fajtát meg főleg... olyan idétlenül és bénán tud állni, mint valami bili. nem beszélve arról, hogy nyáron vagy bármikor ha leizzad milyen visszataszító.

azt mondod jól nézel ki. akkor miért nem akarod, hogy látsszon az egész arcod?

szerintem egy fiúnak a rövid haj áll a legjobban.

2012. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha tényleg helyes vagy akk ne takard el az arcod hanem inkább emeld ki és csináltass vmi előnyösebb hajat meg ez a haj am sem vmi férfias
2012. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!