Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell és mivel ilyen...

Hogy kell és mivel ilyen hajat csinálni? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Hogy ilyen tincses és természetes hatású legyen?

Mivel kell megcsinálni?


2012. márc. 31. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem pont ilyen hajmosas utan :) a lenyeg az,hogy ne fesuld ki utana :)
2012. ápr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én mostanában úgy szoktam ilyen hajat csinálni, hogy hajmosás után félig megszárítom a hajamat, majd felcsavarom az ujjaimra (mivel derékig érő hajam van, így 3 ujjra szoktam felcsavarni: mutató, középső és gyűrűs ujj), aztán mikor teljesen felcsavartam, rögzítem a fejemen egy pár hullámcsattal. Lehet így aludni is, nem annyira zavaró. Reggel aztán csak kiszedem a csipeszeket, egy kicsit "összerázom" a hajamat, majd fújok rá egy adag hajspray-t. Szerintem jó technika, nem károsítja annyira a hajat, mint a hajsütő vas, vagy a hajvasaló. Remélem tudtam segíteni. :)
2012. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a második, de lekicsinyítették valahogy...

Nagyobbat nem találtam..

2012. ápr. 3. 17:16
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké!:) Köszi!:)

Akkor lehet, hogy ezt kipróbálom...:)

Előtte nem kell rá zselé, vagy hajlakk, csak utána? Elég utána?

És ilyen tincses lesz?

2012. ápr. 3. 17:19
 5/6 anonim válasza:
Ilyen tincses lesz, mivel tincsenként tűzöd fel a hajadat. :) Amúgy zselé nem kell rá, mert az elnehezíti a hajat, és hamar kirugódna tőle. Hajlakk viszont mehet rá, azt elfelejtettem írni. :) Kiválasztod a tincset, amit fel szeretnél majd tűzni, átfésülöd, hogy szép egységes legyen, fújsz rá hajlakkot, felcsavard, majd rögzíted. Ennyi. Ha jól csinálod, olyan lesz a hajad, min a képen. :)
2012. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]

Kerestem egy videót, hogy kb tudd miről beszélek. Ugyanígy tűzöm fel a hajamat, csak csavaró nélkül, mert abban nem bírnék aludni. :D

2012. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!