Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A túl sok csokoládé elfogyaszt...

A túl sok csokoládé elfogyasztása elősegíti a pattanások kialakulását?

Figyelt kérdés
A túlsúlyos emberek szoktak túl sok csokit enni. Ráadásul a legtöbb túlsúlyos ember pattanásosak is. Én szerencsére nem vagyok túlsúlyos, hisz hosszú évek óta szinte napi szinten sportolok, de pattanásaim szoktak néha lenni. Most itt egy jó nagy tábla csoki az asztalomon. Megenném nagyon, viszont holnap fontos napom van, nem lenne jó ha kipattognék tőle. Ha megeszem az egész tábla csokit, valószínű, hogy a bőrömön meglátszódik majd?
2012. márc. 31. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudományosan is bebizonyították, hogy ez nem igaz.

Emellett pedig 2 barátnőm is állandóan csokival tömi magát, és egyáltalán nem pattanásosak (és nem is kövérek).

2012. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
rám pedig ez teljesen igaz!!! ugyan így a csipszel és magokkal
2012. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy a túlsúlyosak sok csokit esznek. Nem kell mindenkit egy kalap alá venni. Én is az vagyok, és szinte egyáltalán nem is eszek semmi cukros ételt. Barátnőm egyfolytában péksüteményt és csokit eszik, és 40 kiló vasággyal. Neki pattanásos az arca, nekem nem annyira. Viszont azt nem tudom, hogy a csokitól van-e. Bőrgyógyászok azt mondják, hogy ne egyél kakaót, olajos magvakat, ilyeneket, de az orvosok is tudnak hülyeségeket mondani, szóval döntsd el...
2012. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom :) Nekem szokott kijönni pattanásom miután megettem a csokit, vékony se vagyok(azér nem is 100kg-s), de van egy barátnőm egy nap min. egy tábla csokit megeszik, van hogy 2-t is. És 45kg-nál nincs több és nem is pattanásos. Úgyhogy szerintem embere válogassa. Ha ki szoktál pattogni a csokitól akkor ne edd meg, ha meg nem szoktál akkor edd :D
2012. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!