Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a borostás...

Mit csináljak a borostás karommal?

Figyelt kérdés

Régen borotváltam kb.2 évig,aztán elkezdett borostásodni,ezért váltottam epilátorra,fél éve epilálom,de sajnos így is tiszta borosta,mert sajna nagyon erős,dús szőröm van.Nagyon szar így,mert nem merek felvenni rövid ujjút,csak itthon,dehát a 30 fokba megsülök,meg mindenki rövid ujjúba vagy ujjatlanba van,én meg pulcsiba:(tök gáz:((

Mit csináljak vele?Mostmár mindig ilyen marad?egyébként braun epilátorom van,rózsaszín.

15/l


2009. jún. 15. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld meg gyantázni, én is gyantázom a karom, nincs vele gondom. Előtte epilátort használtam, de a gyanta gyorsabb, és sztm jobban kiszedi, az epilátor a vékony szőrszálakat sztm sokszor eltépi, de nem mindig tépi ki tövestől, ettől érezheted a borostát.

2009. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a borostát már kiszedi az epilátor, ha minden nap átmész rajta, akkor sztem nem lesz feltűnő. nekem se túl szép most..:(
2009. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna elkezdeni... De hát hiába papolnak erről az emberek, csak megy a sok birka a másik után, most meg szívtok :)) Ez van :))
2009. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
még szerencse, hogy te szőkének születtél :))
2009. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem születtem annak :) Sötétbarna hajam van. És ugyanilyen a szőr a karomon. Még senki nem nézett rá ferde szemmel, és megjegyzést sem tettek... Talán épp azért mert tovább látok, mint az idióta többség?


Szerintem teljesen természetes, ha valakinek szőrös a karja. Eddig is az volt, eztán is az lesz. Ne már, legközelebb az arcotokról az apróbb pihéket is leborotváljátok :)) Vagy már elkéstem ezzel a megjegyzéssel? :)))

2009. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:DD


engem már oviban lemajmoztak :( meggyőződésem hogy ettől van mindenféle komplexusom a szőrösségemet illetően :P

ha zavarja a lányokat a karjukon lévő szőr hát engedtessék meg nekik a leszedése. oké, ne borotvával, az tényleg fura.

én gyantával kezdtem, blő, most se vészesebb, mint akkor volt, fityiszt neked:P habár ott a könyökömnél fent mindig begyullad. szemétség.

2009. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első két válaszolónak!:)A többieknek meg:Utólag mindenki okos,én is,már másképp csinálnám,de anno 12-13 évesen nagyon zavart,és azt hittem h jó megoldás lesz.Hát nem volt jó megoldás az tuti.De a helyett,h itt osztjátok az észt,inkább azt mondjátok meg mit csináljak?!Mint mondtam az epi nem vált be,legalábbis a Braun nem jó.A gyantát még nem próbiztam,az jó lenne,kiszedi a borostát is?és csak az válaszoljon,aki normálisan tud!
2009. jún. 16. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!