Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj lenne a megfelelő?!...

Milyen haj lenne a megfelelő?! SOS! (LENT)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég bonyolult kérdéssel fordulok Hozzátok...mellékelek képeket is. Hosszú göndör/hullámos hajam van. Évekig gyönyörűen begöndörödött, most...egy két éve kb. elkezdett szétállni ha kifésültem, a hajszárító is csak rontott rajta, kezelhetetlenné vált, elkezdett töredezni, hullani és elvékonyodni... 14 éves leszek, mindig copfban hordtam mert magas a homlokom, levágatva ugye nem volt sehogy, és kiengedve pedig borzasztóan néztem ki vele. Eljutottam arra a szintre, anyukám biztatásával, hogy vágjuk le.


Ilyen most sima copfban: [link]


Ilyen most egy kis "frufruval": [link]

Ilyen most kiengedve: [link]

[link]

[link] (kicsit homályos, bocsi)


És valami ilyesmi tetszene:

[link]


Vagy ezt csak ugye göndör/hullámosban:

[link]



Sötétbarna hajam van, nem szeretném semmivel égetni, csak arra lenne jó a vágatás hogy felfrissítsem, hátha meg tud még erősödni. Laborvizsgálatra kellene mennem, de nem visz rá a lélek...


Valamint félek tőle hogy a frufrum ha lenne...(oldal) akkor nagyon begöndörödne...bár ha ez a kicsi nem..akkor talán az sem...


Szóval segítséget szeretnék kérni, mit tegyek? Milyen lenne feltételes módban a rövid? Vagy egyáltalán mit mondanátok....Ha bármi információ szükséges, írok máris! Nagyon köszönöm előre is, bocsi a hosszú szövegért!


14/L


2012. márc. 28. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti hajfrizura sztem jólenne..mikor a képeidet néztem pont ilyenre gondoltam :"D
2012. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy, ahogy van tetszik a hajad, én nem vágatnám le a helyedbe. Csak az az egy tincses frufru nagyon furi benne, azt felejtsd el, vagy legyen rendes oldalfrufrud.
2012. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, mivel tönkre van menve, muszáj lenne, hogy "újraéledjen", a "frufrusat" pedig csak azért tettem fel, hogy lássuk hogy nem göndörödik vissza...
2012. márc. 28. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony,egy vágás ráfér, de szerintem nem kell ilyen drasztikus. A képen lévő nő haja nagyon be van állítva, nagyon macerás lenne, hidd el. Nekem rövid hajam van, de ha ilyen szép hullámok lennének benne, tuti növeszteném:)
2012. márc. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek beállíott képek, szerintem így a mindennapokban nem fogod tudni megcsinálni, vagy csak kb. ha minden reggel kb fél órát legalább piszmogsz vele a tükörnél.

Én eléggé megbántam valami hasonlóval kétszer is régebben. Anyukám meg a fodrász rábeszéltek, hogy vágassam le rövidre a hajam (kb pont akkorára, mint a képeken, amiket linkeltél), és NAGYON rossz lett. Egyszerűen totálisan kezelhetetlen volt, folyamatosan az égnek állt, kb, mint valami vécékefe, úgy néztem ki vele.

Szerintem a hétköznapi embereknek nem nagyon való ilyen haj, csak a nagyon szerencsés beállítottságúaknak. =(

2012. márc. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!