Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hófehér bőrből lehet valaha...

Hófehér bőrből lehet valaha gyönyörű csokibarna bőr?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ha rendszeresen dolgozol kint a földeken.
2012. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
biztos, de nem hinném, hogy jót tenne neki, inkább védd a naptól meg a szolitól, mert nagyon érzékeny
2012. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha hófehér a bőrőd szerintem ne is álmodj ilyenekről, a bőröd nem felejt. Lehet meg tudnád csinálni, de egyrészt látszik, hogy valakinek alapból sötétebb a bőrtónusa, vagy szolival sikerült színt elérnie, és az utóbbival könnyen érhetsz el Jersey Shore hatást... De elsősorban az egészségednek nem tesz jót.
2012. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csokibarnát nem annyira, de szép barnát igen, a rendszeres napozással télen szolizással... viszont mellé kaphatsz majd egy szép bőrrákot... nem hiszem hogy megéri
2012. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De olyan undorító nyáron a fehér bőr...:(
2012. márc. 24. 13:54
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és soha nem voltam még szolban és nem is fogok. Egyedül a napon szeretnék barnuéni...
2012. márc. 24. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a fehér bőr. Nézd csak meg Rose Mcgowan-t. Csak tudni kell viselni.

Én szó szerint kerülöm a napot, érzékeny és vékony a bőröm.

Sajnos fiatalon én is napoztam, szoliztam pár évig, és károsodott is a bőröm. Bár hófehér vagyok, de az arcomon ilyen jó kis foltok vannak, ami nap hatására jön ki és erősödik, ha nem vigyázom:

[link]


Te is ilyen akarsz lenni?


Amúgy a hátamon is ott a károsodás télen- nyáron szeplős.

2012. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló nagyon jól mondja, egyáltalán nem csúnya, csak tudni kell viselni. Hírességek között is sok a fehér bőrű nő, nézd meg mondjuk Nicole Kidmant, Marcia Crosst, Kathryn Prescottot, stb.

Különben is, 100 évvel ezelőtt még az volt az undorító, ha valaki le volt sülve.

Azon kívül, hogy a napozás növeli a bőrrák kockázatát a káros UV sugaraknak köszönhetően sokkal hamarabb öregedik bőr. Néha kimehetsz a napra, de ne álmodozz csokibarna bőrről.

2012. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt a barnaságmizériát... Persze, akinek természetesen barna, az oké. De a fehér bőrnek is megvan a szépsége...
2012. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!