Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kezelést ismertek...

Milyen kezelést ismertek aknés bőrre?

Figyelt kérdés
olyan kéne, ami megbízható, nem annyira drága(de ez mellékes), biztos eredménye lesz és tényleg 100%-ig megbízható, hogy lesz eredménye!

2012. márc. 22. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha elmész bőrgyógyászhoz és kozmetikushoz. Ennek 100, hogy lesz eredménye.

Az, hogy konkrétan, a felírt szerek közül neked mi válik be majd eldől, nekem a legjobban a Zynerit oldalt jött be és a Skinoren.

De annyi mindentől függnek ezek, hogy hány éves vagy, mennyire pattanásos a bőröd, stb. Mert gyógyszeres kezelés is van, antibiotikummal, fogamzásgátlóval vagy A-vitamin származékkal, de az utóbbit leginkább csak magánorvos írja fel és akkor is csak súlyos eseteknél mert nagyon komoly mellékhatásai lehetnek.

2012. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bőrgyógyász,kozmetológus,kozmetikus

-gyógyszer(pl roacuttan)

-fog.gátló tabletta

-lézeres kezelés

-elektromos kezelés

-kémiai hámlasztás

-krémek,tonikok,maszkok,pakolások,alkoholos ecsetelők

-házi módszerek-ecet,só,élszető

stb stb

2012. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a Vermixet mondom,mint kozmetikus ezt ajánlom a vendégeknek is két kezelés között.
2012. márc. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem eddig semmi nem hatott. Kozmetikus, minden nap tonikozas, különböző fény terápiák, Biovanne... stb. anyukam altal vásárolt draga krémek... mar ott tartottam h kidobom a borom vagy barmi csak ezt ne. Viszont 4 napja szedek Omega3-at, B6 vitamint és mar most nincs annyi gyulladás az arcomon, ill a kesz csoda tenyleg a Vermix, tegnap este használtam eloszor, és reggel sírtam az oromtol, mert mar most eltűnt nyomtalanul 3 pattanás és a kituremkedo mitteszerek FELE!!! hajra :) ne add fel!!
2012. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is elképesztően szenvedek...A hátam televan aknével, és már előre terjedt a mellkasomra is. Nagyon sok mindent ajánlottak már, de eddig egyiksem segített. Természetes gyógynövények(csalántea,kamilla,tea,kaukkfű, csalánkrém stb.) ezen kívűl kalcium, különféle vitaminok, már élesztőt is fulladásig eszem, és már nem tudom mit kezdjek mert tényleg SEMMIT nem ér...Mert az haggyán, hogy baromi csúnya de még fáj is...nem is tudok háton feküdni lassan...
2012. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!