Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Avonnak volt fűtő arcpakolá...

Az Avonnak volt fűtő arcpakolása. Megszűnt? A webáruházban kerestem de nem találom.

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A katalógusban már nincsen,csak a tanácsadó női szórólapokról tudsz hozzájutni,ha vagytok olyan kapcsolatban,hogy engedi.Vannak mindig kifutótermékek,ez is azok közé tartozik.Ezekhez már csak a koordinátor és a tanácsadó nő jut hozzá.
2009. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:(

Szomorú. pedig szerintem nagyon jó kis pakolás volt.

Köszi a választ!

2009. jún. 13. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el, külön kérésre szerintem rendelhetsz Avon tanácsadónőtől. Én is az vagyok, és ha valaki olyat keres, ami nincs már benne a katalógusban, szívesen rendelek neki, ha tudok. Mondjuk.. ha nincs benne a katalógusban azért nem nagyon akarják rendelni, mert nincs rajta haszon, de nem mindenkit a pénze foglakoztat, szóval kérdezd meg nyugodtan a tanácsadónődet. Fúú, ezt jól elragoztam, remélem azért érthető voltam. :)
2009. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:). Igen,érthető . :) Köszi! Találtam a teszveszen és a vaterán is,úgyhogy gyorsan vettem kettőt. :)
2009. szept. 7. 08:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!