Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok hajhullás ellen?

Mit ajánlotok hajhullás ellen?

Figyelt kérdés

Egy fél éve vettem észre, hogy elkezdett hullani a hajam, majd egyre több és több hullott ki, ma már elveszítettem a hajam felét. Fodrászom is mondta, hogy szerinte meg kellene vizsgáltatnom mert ez nem normális.

Nem tudom mit tehetnék ellene, hol tudnám megvizsgáltatni?

Elkezdtem hariclinic tablettát szedni, bár csak 1dobozzal szedtem be de nem volt semmi eredménye. Elmentem fogorvoshoz, nincs lyukas fogam. Még tervezem, hogy vérvételre is elmegyek.

Adjatok tanácsot! Hol nézessem meg a hajam, van olyan szer/sampon/gyógyszer ami valakinél már bevált hajhullás ellen?



2012. márc. 21. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Revalid kapszulát szedtem és az segített. Lehet, hogy amit te szedsz Hairclinic-et, az is jó, de minimum 3 hónapig kell. Csak később hat. Mindenképp menyj el orvoshoz, ha nem segít.
2012. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zora242 ***** válasza:
Bármilyen szerrel is próbálkozol minimum 2 hónapig kell alkalmazni, hogy valamilyen hatása legyen. Talán érdemes bőrgyógyászhoz fordulni, vagy magánklinikához bejelentkezni konzultációra akik többek közt hajbeültetéssel, mezoterápiával is foglalkoznak.
2012. márc. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!