Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő után áll helyre a...

Mennyi idő után áll helyre a haj, ha abbahagyják a haj vasalását?

Figyelt kérdés
Puszta kíváncsiság, hogy kinek mi a véleménye róla.
2012. márc. 20. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

ha már roncsólódott(töredezett) akkor le kell nyírni a végéből a roncsolt részeket és utána várni az egézséges haj növekedését.

Amúgy én mindennap vasalom mégsem károsodott,mivel alacsony hőfok és hővédő spray mellett ez megelőzhető:)

2012. márc. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én régebben mindennap vasaltam, hővédő mellett is tönkrement... már 1 éve nem vasalom és viszonylag helyreállt.
2012. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is leírom akkor, hogy jártam, és picit furcsállom, de én ennek csak örülök.

Hamvas világos szőke hajam volt kb 3 évig, egy időbe régebben naponta vasaltam a hajam, kb 1,5 éve csak hajmosás után, most kb 1 hónapja abszolút nem vasalom, olyan jó terméket vásároltam, hogy azóta kb nem áll százfelé a hajam. A hajamból amúgy rendszeresen vágattam mindig..ha nem a fodrásznál akkor én vágtam belőle, a hajamnak mindig a tövét festettem csak...most áttértem egy sötétebb szőkére, ez is világos, de már nem olyan fehéres, hamvas, jég szőke..most valami karamell néven futó van, bár picit kikopott, de istenes...ezt egy hete csináltam, egész hajam 3as oxival...és annyira szép egészséges a hajam....szinte semmi törött hajszál, mintha tényleg évek óta nem vasaltam volna a hajam....puha..és gyönyörű...el se hiszem. Ha csak mostanában szoktam le a hajvasalásról és a hajfestésnél is sötétebb szőkét választottam, hogy lehet ilyen hamar változás?? *lekopogom*

2012. márc. 20. 23:55
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak lefedte a festék a törött hajszálakat. vagy van benne erősítő anyga. vagy a te hajad erős.
2012. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Torott hajam elotte sr volt..mivel rendszeresen vagatok a vegebol.
2012. márc. 21. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!