Lehet már napozni?

Figyelt kérdés
nyáron nem szeretek napozni, mert mindig leégek, akármilyen naptejjel kenem magam. viszont ilyenkor nem fázom meg, ha kiülök egy szál bikiniben? (mondjuk ha ilyen 20 fok körül van)
2012. márc. 20. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Múlthét pénteken én le is égtem a napon, nagyon meleg volt, akkor nyugodtan napozhatott az, aki akart. Most még rövidujjúban is nagyon hideg van, nemhogy csak simán egy bikiniben. Szerintem még egy kicsit várni kellene ezzel
2012. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj legaább 1-2 hónapot. Elnem tudnám képzelni, hogy kimenjek bikiniben napozni...még :)) Amugy én mindig nyáron szoktam, és én is leszoktam égni max 2x, de nálam nem lenne nyár ez nélkül :)
2012. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kiültem, plédben meg egy cipzáros pulcsiban alatta melltartóval az erkélyre. odatűzött a nap így lehúztam a cipzárt, majd ha jött a szél, visszahúztam. Szerintem kezd látszani, hogy megfogott:-)
2012. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma szerintem pl. hűvös volt még a napozáshoz.

Ha 20°C körül van és nem fúj a szél, akkor egy kicsit ki lehet menni napozni, de naptejet érdemes ilyenkor is használni (persze nem kell annyira magas faktorú, mint nyáron, de egy kis védelem kell).

2012. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!