Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történne, ha hátközépig...

Mi történne, ha hátközépig érő göndör hajamat nem fésülném?

Figyelt kérdés
..így is max. heti 2x fésülöm meg, hajat úgy heti 3x mosok. azt vettem észre, hogy ha kócos, sokkal szebben összeáll tincsekbe, és könnyebben kezelhető. ha egyáltalán nem fésülném, de ugyanilyen gyakran mosnám, milyen eredményre számíthatnék?
2012. márc. 19. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem összegubancolódna. Ha mégis úgy döntesz, akkor szerintem néha túrj bele az ujjaiddal, mintha fésű lenne.
2012. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hugomnak mellig ero, gondor haja van es hatul nem fesulte, amitol nagyoooon kocos lett neki, es elkezdett 'rasztulni' .. Nagyon nehezen tudta kifesulni, egy csomo hajat igy is kitepte, es azthittuk h le kell vagatni a tincset..
2012. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a "rasztulas" nem taszit, sot, gondolkom rajta, hogy csinaltatok. de erre csak akkor lesz lehetosegem, ha mas otthon utan nezek, ami 16 evesen hogyismondjam..bonyolult lenne (:
2012. márc. 19. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem derékig érő, kegyetlen sűrű hajam van, és soha nem fésülöm... és nem gubancolódik össze... :)
2012. márc. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
7 napja nem fesultem ki, jobban nez ki, mint valaha (: azt tervezem, hogy 7-10 naponta azert megis megfesulkodom, de nem fogom tulzasba vinni (:
2012. márc. 27. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács ne fésüld meg hajmosás elött a hajad, mert nem szép göndörön szárad meg hanem csak hullmámosan. És azutan sem éri meg mesfésülni, mert elrontod. Én sem fésültem amikor hosszú volt és nekemis jobban tetszet. Eredmény csak annyi lesz h tetszeni fgosz magadnak.
2012. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!