Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyárig szeretnék lebarnulni,...

Nyárig szeretnék lebarnulni, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Szoláriumba szeretnék elmenni, viszont még sosem voltam. Az egyik baj az, hogy nagyon nagyon fehér a bőröm. Viszont szeretném, hogy nyár elején már szép barna legyen a bőröm. Mit ajánlatok? Hányszor menjek? Hetente 1x, vagy 2x? És hány percekre?

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. márc. 18. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
szoláriumba kérdezd az alkalmazottat mit ajánl.Én kezdetnek 3-6perceket ajánlok heti kétszer.Utána 2hét múlva már mehetsz 9-10-12percre is.Mindenképp használj szolikrémet és utána testápolót.
2012. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég heti egyszer, és kezdetben válaszd a legkisebb egységet (4-5 perc, ezt helye válogatja, hol mennyi a legkisebb). Ha teheted, menj csokicsöves szoláriumba. Később emelheted az "adagot", de heti 1-nél többször semmiképp ne menj.
2012. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lényeg a fokozatosság és a mértékletesség.

Hetente 1x elég elmenned, főleg eleinte. Első pár alkalommal csak 5 percre menj maximum. A sminket mindenképpen mosd le előtte, utána ha szeretnéd vissza tudod festeni. Szolizás után pár óráig ne zuhanyozz.

És ne aggódj, ha első néhány alkalom után nem látsz jelentős változást, idő kell mire szépen barnulsz.

+ A szoliban kérdezd meg a lányoktól, hogy mit tanácsolnak, hány alkalom után mehetsz több percre stb. :)

2012. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!