Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hogy oldjam meg? SOS

Szerintetek hogy oldjam meg? SOS

Figyelt kérdés

ritka, vékony szálú..hosszú (ha előre húzom mell aláig ..ha hátra teszem mindet..derakam felett kicsit) felett hajam van..

na és van 2 db csattolós póthajam.. de annyira vékony a hajam hogy az a vas bigyó amivel fel kell csattolni kilátszik... az meg már úgy nagyon nem jó.. sőt csúnya! szerintem... a hajam tupírozom..de csak épp annyira hogy a fülem ne legyen kint.. próbáltam a "csatt" felett is megtupírozni.. de hát egy idő után ugyan úgy kikandikál...:'s ti hogy oldanátok meg?


2012. márc. 17. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos sehogy.Barátnőmnek ugyanez volt a problémája,és azóta nem is "hordja",mert nagyon csúnya,ha kilátszanak a csatok.Ha túl ritka a hajad,akkor szerintem erre nincs megoldás. :/
2012. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne tupírozd mert attól nagyon hullik ha nem jól csinálod + mellőzd a vasalást inkább fond be hajmosás után (tesómnak is ez volt a baja de ő leállt az egyenesítésről és már dúsabb lett a haja)
2012. márc. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem vasalom..

de tupírozni muszáj.. mert kint vannak a füleim.. amire allergiás vagyok..úgyhogy azt muszáj.. de köszönöm a válaszokat

2012. márc. 18. 01:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!