Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nem szárítok hajat, attól...

Ha nem szárítok hajat, attól beteg lehetek? Pl korpás haj.

Figyelt kérdés

Anyum mondja mindig, hogy szárítsam meg a hajam, mert megfázom meg beteg, korpás lesz a fejbőröm.

Soha nem szoktam megszárítani, mert mindig este mosom meg, mikor már nem megyek sehova. Ha megszárítom, utána muszáj kivasalnom mert hülyén áll be, viszont ha magától szárad, jó hullámosan is.

Ráadásul több helyen olvastam, hogy a hajszárító is eléggé égeti a hajat és nem tesz jót neki. Most akkor mi az igazság?


2012. márc. 16. 17:41
 1/3 anonim válasza:

aha igen meg hát mondjuk már nincs ojan hideg de ha mondjuk hajnalba ki mész vizes hajjal vagy szárazzal és sapka nélkül akkor még a hajhagymáid is elfagyhatnak és kihullanak ,(megkopaszodc) szoval inkább ne

de ha nem mész sehova ugy is bekorpásodhat ha ugy alszol el egyébként a haj stílustol is függ!

2012. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én már egy éve nem szárítom:)
2012. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nyáron ha teheted szerintem hagyd magától száradni, képzelheted milyen jól esik a hajadnak ha nem éri a forró hajszárító...
2012. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!