Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni nagyon sok...

Mit lehet kezdeni nagyon sok és erős szálú hajjal?

Figyelt kérdés
Vagy milyen frizurára vágassam, hogy egyszerűbben kezelhető legyen ? Most un. "tépett" hajam van...amit minden reggel min.30 percig kell vasalgatni azért h nézzen ki vhogy. (mert eleve göndör is...vagyis inkább nem tejesen egyenes) Egy rakat hajkiegyenesítő sprayivel, samponnal, balzsammal, stb. kipróbáltam de egy kicsit se segített! Am. kb. oylan vállig érő amiből nem nagyon szeretnék rövidet csinálni...Valami tipp ?
2009. jún. 11. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
ritkítsd :]
2009. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem károsítja nagyon a hajat ? Visszanő majd?
2009. jún. 11. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen hajam van, bár rövid, de így is majd megfől néha a fejem. Nekem a fodrász szokta ollóval ritkítani, a kitépkedést nem vállalnám, mert már hallottam olyanról hogy valakinek tépkedéssel megritkították utána meg elkezdett hullani a maradék. Én kipróbáltam az egyenesítést, ami 3 hónapig egyenes frizut ad, és akkor vékonyodott gyengült egy picit, és kezelhetőbb lett. De azt sem lehet sokszor csináltatni.
2009. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!