Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A puncim a belső combom és a...

A puncim a belső combom és a fenekem belsőrésze ( sőt már kezd egyre jobban látszódni) barna, miért?

Figyelt kérdés

El lehet tüntetni valamivel ? Esetleg forduljak bőrgyógyászhoz ?

Nagyon rossz, így még a barátom előtt sem merek már lassan még bugyiban sem lenni :(


20/L


2012. márc. 16. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Egy csomó lánynak ilyen, nem kell eltüntetned, sem szégyellned. Ilyen géneket kaptál, azt ennyi.
2012. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
A széle milyen, illetve az alakja. Legvalószínűbbnek a gombásodást gondolom. Ha az, s ez gyakori vendég nálad, az cukorbetegség jele is lehet.
2012. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2. válaszoló , nem tudom , de engem nagyon zavar..:S

És az a furcsa, hogy egyre jobban olyan :S És szerintem a férfiak is azt szeretik ha oda lent szép sima bőr van..:( nem ilyen ronda barnaság..:(

2012. márc. 16. 16:07
 5/10 A kérdező kommentje:
3. válaszoló és forduljak nődokihoz vagy inkább bőrgyógyászhoz ?
2012. márc. 16. 16:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Fiuknak is van akinek a combja/hasa feher, de a peniszenek a bore barna, mintha egy cigany szerszama lenne. peldaul nekem is olyan =)

30/F

2012. márc. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Képet!
2012. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Na vazmeg ez is feltesz egy kérdést, aztán szarik visszanézni. Hát remélem korom fekete lesz a puncid tőle :D
2012. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az utolsónak,köszönöm az aranyos válaszát :)

'Sajna', nem lett korom fekete :)

2012. máj. 13. 00:12
 10/10 anonim ***** válasza:
remélem elmentél bőrgyógyászhoz, az biztos, hogy ez nem normális. Lehet valami fertőzés,vagy nem tudom ha ducibb vagy lehet összeért a combod és amiatt, vagy ki tudja.. Ne hallgass senkire, nem kell elfogadnod ezt ha zavar, amíg van mit tenni azért, hogy jobban érezd magad, addig tegyél is.
2013. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!