Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revalid vagy Biovanne? Kinek...

Revalid vagy Biovanne? Kinek melyik jött be, és mennyi idő múlva tapasztalt változást? Pl hajnövekedést.

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 20:35
 1/4 Matrica3 válasza:

Biovanne: 2 hónapig szedtem. Szebb lett a hajam,de nem nőtt gyorsabban. Egyáltalán nem vagyok hízékony típus évek óta tartom a testsúlyom,de a biovanne-től 4kg híztam. Nekem nagyon nagy étvágyat csinált.

Revalid: szép lett tőle a hajam talán gyorsabban is nőtt.Étvágyat ugyan úgy csinál mint a biovanne,de egyenlőre még nem híztam.2 hónapja szedem.Mellette ricinusolajjal kenem még a hajam.

2012. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sörélesztőt próbáltad már? Nekem attól még kis bajúszkám is nőtt :-)
2012. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a Biovanne, patikus ajánlotta (sokkal olcsóbb mint a Revalid és ugyanaz alapvetően...) Nekem megállt tőle a kóros hajhullásom, jó hatással volt a zsíros, viszkető fejbőrömre is (biztos a cink miatt). December végén kezdtem szedni, pár hete ért véget a kúra és érzem, hogy dúsult a hajam, valamint messze nem jön ki annyi hajmosáskor sem már. Csodát természetesen kár várni ezektől a szerektől, ha úgy állsz hozzá, hogy szép leszel, sugárzó és jó tőle, akkor alighanem csalódni fogsz.
2012. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még annyit fontos elmondani, hogy ezek a szerek csak akkor hatásosak, ha vitaminhiány is közrejátszik a hajhullásodban. Ha betegség, súlyos stressz miatt hullik, akkor nem fognak használni, de ez szerintem logikus.
2012. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!