Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a vágás formát hogy nevezik?

Ezt a vágás formát hogy nevezik?

Figyelt kérdés

Derékig érő hosszú hajam van, de csak lóg, mint egy függöny, semmi formája nincs. Láttam egy lánynak a városban a nagyon szépre vágott hosszú haját. Nagy vonalakban el tudom mondani, de a fodrásznak lehet nem tudom normálisan elmagyarázni, hátha van erre valamilyen szakszó :)

V alakban van levágva, és ahogy a haj vége felé érünk, kezd vékonyodni. Sajnos képet nem találtam róla, pedig már régóta keresek :S Olyan kicsit "vokság virágos" de hát neki ugye póthaja van, így az kicsit más. Ha eseteleg valaki ismeri ezt a vágási módszert vagy talál képet, azt megköszönném ha írna. Köszönöm


2012. márc. 14. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig így hívják :D Mondd a fodrásznak hogy V alakúra vágja..érteni fogja..így hívják.angolul:V shaped hair cut :)
2012. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha köszi, de magyar a fodrász
2012. márc. 14. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bírtam gugliba a "V shaped haircut"-ot. Ilyenre gondolsz?

[link]

2012. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fú, de jó ez a haj, amit az előző linkelt!^^ De arra vigyázz, hogy ez a fazon a vastagszálú hajúaknak áll jól.
2012. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, ilyesmire gondoltam de még ennél is v alakúbbra!
2012. márc. 15. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!