Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mehetek szoliba ha fehér...

Mehetek szoliba ha fehér bőröm van és sok anyajegyem?

Figyelt kérdés
Csak egy kis színt akarnék magamon, csak pár pecre mennék kb heti 2x.
2009. jún. 11. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen , nekem is sok az anyajegyem és mégis napozok. De ha van lehetőséged akkor du. 3 után menj ki a napra az ingyen van...
2009. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is sok anyajegyem van, sőt, napallergiám is, ami kis pöttyökkel és viszketéssel jár a tűző nap hatására, főleg ha még tök fehér a bőröm.

Én úgy szoktam csinálni, hogy az első pár alkalommal csak 3 percre megyek, és utána is max 6 perc.

Fontos, hogy szoli után használj bőrápoló, nyugtató, napozás utáni krémet minden alkalommal, az első kettőnél én konkrétan valami gyengébb napfényvédő krémet is használok. Nem vicc... Így legalább kicsit hozzászokik a bőröd az extra sugárzáshoz.

Ha van nagyobb anyajegyed, ami ki is dudorodik azzal nagyon óvatosan kell bánni. Napfényvédő szoli előtt, ragaszd le egy apró tapasszal. Én így szoktam, és eddig még nem volt baj. Ja, és túlzásokba ne ess.

Nem szabad ész nélkül szoliba járni, ha már elkezdted. 10-15 alkalom maximum.

Jobban barnulsz ha szedsz Betabronzot, vagy megiszogatsz egy-egy pohár répa-narancslevet minden nap. Szép barna lesz tőle a bőröd. Mondjuk, ha dohányzol, akkor csak óvatosan, de akkor meg mehet a beta-karotinos testápoló.

2009. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Először csak egy egységre feküdj be heti kétszer két hétig! Utána már mehetsz két egységre is de akkor is maradj a heti két alkalomnál! Figyelj oda az anyajegyeidre, a szoli nem tesz jót a bőrnek és az anyajegyeknek.

2009. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!