Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem használatkész gyantát...

Nem használatkész gyantát akkor hogyan is kell használni?

Figyelt kérdés
Okos fejjel megvettem egy csomag gyantacsíkot. Eddig szemöldökcsipesszel szedtem azt a minimális világos pihéket az ajkam fölött, de fájt is, ki is szárította, meg nem szeretek vele annyit tökölni. Na erre próbálnám ki, de nem tudom, hogy hogyan kell, mert ez szerintem nem használatra kész. Le akartam venni róla azt a réteget, hogy aztán ráragasszam (gondolom, így működik), erre nincs ott réteg. Akkor hogyan kell ezt csinálni? Segítsen valaki légy szíves. Köszi előre is a válaszokat. :)

2012. márc. 12. 19:26
 1/5 anonim válasza:
gyantát magát vettél? vagy csak gyantacsíkot? mert ahhoz kell a "krém" gyanta is.
2012. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

olyan gyantacsíkok vannak benne, meg tasakban ilyen kendők

fogalmam nincs, mit kéne ehhez kezdenem.

2012. márc. 12. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:

nem ilyen x-epil hideg kész gyantacsíkot vettél?

mert ha igen, akkor ugye 2 csík van összeragasztva. nah azt megfogod, belerakod a tenyeredbe, és mintha tüzet csiholnál, dörzsölöd kicsit, hogy felmelegedjen. akkor szétválasztod, az egyik csíkot rányomod a szőrtelenítendő felületre, jól rásimítod, rányomkodod, majd egy határozott mozdulattal szőrnövekedéssel megegyező irányban letéped. utána előveszed az olajos kendőket, vagyis csak kendőt, és áttörölgeted vele ott, ahol gyantáztad. addig törölgesd, amíg ég a felület, mert ha nem, utána bepirosodik, esetleg felduzzad.

2012. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem, ez csak egy rétegű.

az van ráírva: 20 db extraerős gyantalehúzó csík + 2 db gyanatalemosó kendő


dörzsöltem, nem jött szét, szóval biztosan még van vele valami teendő. de hogy mi, azt nem tudom. :O

2012. márc. 12. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


az a sárga a képen a gyanta..az hiányzik az összeállításodból...

2012. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!