Mit csináljak? :/

Figyelt kérdés

Leborotváltam a hasam, és most kezd visszanőni meg pöttyös, a szőrszálak meg nagyon feketék....

Növesszem meg jobban és utána gyantázzam le? vagy mit csináljak, hogy legközelebb ne legyen pöttyös és ilyen fekete?


2012. márc. 11. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy gyantázd le vagy epiláld le..csak nagyon fog fájni ha legyantázod vagy le epilálod mert most elég erősek a szőrszálak.
2012. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a hasamnál a csíkban alapból sötétebb volt a szőr, mint máshol. Egyszer én is leborotváltam, nagyon rossz volt, mert még sötétebb szőr nőtt vissza. :/

Egyszer leepiláltam, de majd bepisiltem úgy fájt. Mivel csak abban a csíkban ilyen sötét a szőröm, azóta csipesszel szedem ki. Így nem annnyira fáj, de tartós. :)

2012. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is gondolkoztam a csipesszel, mert csak egy kis helyen kéne kiszedni, de még túl rövid, szóval megnövesztem és akkor vagy gyanta avgy csipesz .....
2012. márc. 11. 12:10

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!