Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítésnél,35gos szőkítőpor...

Szőkítésnél,35gos szőkítőpor és 60ml-es oxit csak összekell önteni vagy nem az egész szőkítőpor kell vannak arányok?

Figyelt kérdés
vagy megvan hogy az a tasak szőkítőpor (akkora mint a fűszereket amibe lehet kapni:)) ahoz 60ml oxi kell?? végülis a szőkítőporos zacsira ez van irva hogy a port 60ml oxival kell elkeverni akkor nem kell méregetni hanem akkor az egész port 60ml hez hozzákell rakni nem????
2009. jún. 10. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én nem ajánlom a szőkítőporos/leszívatós megoldást. Sokkal jobban roncsolja a hajad, mint a festés. Én inkább a festést ajánlom, bár lehet, hogy hosszabb időbe telik míg eléred a kívánt hajszínt, de legalább kevésbé károsodik a hajad. Te sem szeretnéd, ha leszakadna, vagy csomókban hullana. Jó minőségő, márkás festéket használj, mint a Garnier, Wellaton, stb. Hogy mennyi idő alatt éred el a várt színt, a hajad színétől és a használt festéktől függ. Én kb 2 éve kezdtem el festeni, eleinte platinaszőkével, mostanában jégszőkével. Sötétbarna volt a hajam, most szőke.:P Szóval én nem ajánlom a szőkítőport, inkább a festést. Max 4 hetente, ennél gyakrabban ne fesd, valamint különleges ápolást, balzsamozást igényel. Ha jól gondozod, hidd el, nem fogod megbánni. Én imádok szőke lenni:P SOk sikert!

2009. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!