Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajegyenesítő termék...

Melyik hajegyenesítő termék vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
Olyan hajegyenesítő terméket keresek amitől több napig egyenes marad a hajam.
2009. jún. 10. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én nem találtam egyet sem.
2009. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

SZia!

Hajvasaló a lelke a dolognak. Érdemes jobbat venni, pl. Remingtont nekünk is az van és nagyon jó. Ha nem vagy nagyon háklis, akkor elég két naponta vasalgatni, de 5-10 perc és kész. Amúgy ha balzsmra vagy ilyesmire gondoltál, akkor az csak kamu !!! Max puhább lesz a hajad. és jobban áll, ha kivasalod.

2009. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
X-tenso. Már 100kérdésben leírtam, olvass utána.
2009. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hogy válaszoltatok, úgy gondoltam hogy jobb ha maradok a hajegyenesítőnél, hallottam a "végleges" hajegyenesítésről de arról nem igazán voltak jó véleménnyel.
2009. jún. 11. 09:54
 5/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: úgy gondolod hogy valóban a Remington jót produkál. Neked milyen típusú hajad van?

Sajnos nekem nagyon hullámos és dús. szerinted segítene a Remington?

Válaszodat köszönöm!

2009. jún. 11. 09:57
 6/7 anonim ***** válasza:

SZia!

Bocsi, hogy eddig nem írtam, csak nem voltam itthon. Nekem közepesen hullámos hajam van ,de barátnőmnek nagyon hullámos, és neki is Remington van meg nekem is , és tejesen jó mind a kettőnknek! Én csak ajánlani tudom.

2009. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
milyen terméket használsz vasalásnál?
2009. jún. 18. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!