Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csináltassak frufru-t?

Csináltassak frufru-t?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalat? Akinek van az szereti? Kiknek áll jól? Nem tudom, hogy nekem jól állna-e...nem rakok ki képet, mert csak tapasztalatokat szeretnék, de ha valaki nagyon szeretne, küldök privátban
2012. márc. 9. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltass, nagyon kevés embernek áll a fufru nélküli haj. mind1 milyen, lehet tömött, tépett fél hosszú hosszabb, rövidebb..De lehet, hogy te pont a kevesek közé tartozol, ezt így nehéz eldönteni. Ha priviben küldesz képet, jobban tudok segíteni eldönteni.
2012. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kevés embernek áll JÓl a fufru nélküli haj. bocsi a JÓL szót lehagytam :)
2012. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legalább 10 éve van frufrum, renteget érv és ellenérv van. Nekem viszonylag magas a homlokom, ezért van frufrum. Nagyon sokáig sima egyenesen vágott frufrum volt, aztán kb. 3 éve váltottam, azóta tépett, és lépcsőzetes a frufrum, de nem oldalfrufru.

Egyik nap szeretem, másik nap utálom. Most növesztem, oldalfrufrut szeretnék majd.


Nekem nagyon sok problémám van a frufruval, könnyen elalszom, gyorsan nő, utálom, zavar, idegesít. Úgy döntöttem, elég sokat kínlódtam vele és most megnövesztem oldalfrufrunak, majd talán teljesen megnövesztem. Végül is, ha nagyon nem áll jól, akkor megint vágatok frufrut. :D

16/L

2012. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát..nekem speciel nagyon szarul áll a frufru:( néha nagyo nsajnálom,mert annyi jó frufrus haj van:/ de egyszerűen frufruval úgy nézek ki mint egy majom..(egyszer vettem egy felcsatolható frufrut poénból,de tényleg szörnyű..)

pár éve még ilyen tépett félig oldalfrufrum volt, akkor még kislányosabb arcom volt, de azt hiszem nem véletlenül növesztettem meg..:(

2012. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!