Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek van különbség a...

Szerintetek van különbség a hajbalzsam és a hajpakoló közt?

Figyelt kérdés

Lassan kifogynak a hajápoló termékeim és újra össze kell állítanom egy csomagot.Viszont azon gondolkoztam, hogy mire megveszem a sampont, balzsamot, hajpakolót, és hővédő spray-t a mai árak mellett elmegy 3-4ezer ft.(Ha a szokásos gliss kurban, elseve-ben vagy hasonlókban gondolkodom)Viszont nem akarok ennyit költeni csak hajápoló termékekre.

Szerintetek a balzsam és a hajpakoló nem átverés?Úgy értem, lehet simán elég lenne csak az egyiket megvenni, mert semmivel sem ér többet, mintha balzsamot és pakolót, és hajvégápolót stb stb egyszerre használ az ember.Lehet eladják őket külön tégelyekben, más nevekkel, mi meg vesszük őket, közben meg az 5 termékből elég lenne csak 2-3 az ápoláshoz.Szerintetek?

Szerintem a hajpakoló talán erősebb hatást fejt ki, így a balzsam felesleges is, ami kb. 1000 ft. megtakarítást jelent.


2012. márc. 5. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem hajpakoló, hajpakolás. :D

A hajpakolás általában sűrűbb és intenzívebb hatású, mint a balzsam. Egyszerre tényleg felesleges mindegyiket használni, elég a hajpakolás. Így még a hajnak is jobb, mint ha csak balzsamot használnál. Én már nem nagyon veszek ilyeneket, csak ha le van árazva vagy akciós, de amúgy a pakolásokat nagyon szeretem. Az a baj, hogy annyi hajam van, és olyan hosszú, hogy egy 200 ml-es pakolás 4 alkalomra elég, ha nagyon spórolok 5-re. :( Meg a balzsam is. Most meg olyan drága lett minden, csak jojózik a szemem a dm-ben, hogy van olyan balzsam, ami 400 Ft-tal drágult. Egy nyamvadt Fructis balzsam 949 Ft, hát bakker...

2012. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amikor szétnéztem az üzletekben csak pislogtam, mint egy hülye, hogy mik ezek az árak???:O

1500 ft. egy gliss kur pakolás, meg 1000 ft egy sampon???Pedig azért ezek nem "világmárkák".Egy valamire való testápoló átlagosan 1300 ft...Érdekes...1-2 éve még 6-700 ft volt ugyanez.

Szóval akkor spórolás céljából a listából kihúzva a balzsam, szuper lesz csak a pakolás, köszi szépen a választ!=P

2012. márc. 5. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, a Fructis is nem rég csak 599 volt. Meg azt néztem, hogy az arcradír, ami eddig 399 volt, most 799. Duplájára emelkedett az is... Nekem is vissza kell venni az ilyen dolgok vásárlásából. :(
2012. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A kerastase 7000,- Sztem ne hüledezz az 1000ft tol. Különben is Syost vedd vagy Baba sapont!
2018. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző vagyok! Ha szoktál hajat mostni samponnal akkor kötelező a Balzsam használata vagy a hajpakolásé,Az utolsóként használt hajápolónak alacsonyabb pH értéke mindt a samponnak,a tisztítási folyamat során segít „lezárni” a hajat; a haj lezárása azt jelenti, hogy a hajszálakat lesimítja, és a nedvességet jobban benntartja. Az én véleményem az hogy felesleges minden szart* megvenned segiteni nem fog a hajad szerkezeten ezek kemikáliák(jót nem tesz).
2018. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!