Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vasalt és töredezett hajat...

Vasalt és töredezett hajat hogyan lehet rendbe hozni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
ha töredezett, azon csak az olló segít, a töröttből már nem lesz egészséges. Nekem viszont nagyon bevált a melegollós hajvágás, azóta nem törik a hajam, és emiatt nem is áll úgy szerteszét, mint előtte.
2012. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az mit is jelent h melegollós?? :D :o
2012. márc. 5. 13:58
 3/9 anonim ***** válasza:
szó szerint meleg olló :)
2012. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elégeti a meleg olló a haj végeket és nem fog törni. Összesül a vége, mint a műszálas kötőnek a vége, ma láng fölé tartod. Nem fog törni jó sokáig.
2012. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, a töredezett hajvégen csak az olló segít. A meleg ollós hajvágásról eddig csak jót hallottam.


Használj rendszeresen hajbalzsamot (nekem a Kallos Latte balzsamja nagyon bevált), hajvégápoló olajat és esetleg hővédőt (bár én a hővédő hasznosságában nem nagyon hiszek).

2012. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A melegolló nem azt jelenti,hogy láng fölött tartják :D

Hanem speciális olló,ami felmelegszik forróra(elektromos,szal be kell dugni konnektorba!)

ˇˇ

2012. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dehát ha forró akkor az nem égeti el a hajat??:o és kb.ez mennyibe keül??:)
2012. márc. 5. 16:21
 8/9 A kérdező kommentje:
kerül*
2012. márc. 5. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:
de, elégeti a végét. Nálunk 1200 Ft.
2012. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!